Poděkování v publikacích

Všichni uživatelé jsou povinni uvést poděkování sdílené laboratoři v případě, že data naměřená za použití přístrojů CF BIC byla použita v publikaci. Prosím, použijte následující formulaci:

“Core Facility Biomolecular Interactions and Crystallization of CEITEC MU is gratefully acknowledged for the obtaining of the scientific data presented in this paper.”

Poděkování projektu CIISB

Sdílená laboratoř je součástí České infrastruktury pro integrativní strukturní biologii (CIISB), která je financována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Uživatelé, jejichž měření bylo finančně podpořeno projektem CIISB, jsou povinni uvést následující poděkování.

 Preferovaná verze: „CIISB research infrastructure project LM2018127 funded by MEYS CR is gratefully acknowledged for the financial support of the measurements at the CF Biomolecular Interactions and Crystallization.“

 Zkrácená verze: „We acknowledge CF Biomolecular Interactions and Crystallization supported by MEYS CR (LM2018127).“

Spoluautorství

Pro případ tvůrčího vstupu a/nebo podstatného příspěvku k publikaci ze strany členů sdílené laboratoře, by mělo být vždy mezi vedoucím CF a řešitelem projektu na začátku měření/služby projednáno rovněž spoluautorství.